úterý 3. května 2016

Healthy food haul

Jsem přesně ten typ člověka, který do obchodu se zdravou výživou může chodit jen někdy, protože jsem schopná nechat tam majlant. Nevím, jestli to mám jenom já, ale vždycky mi tam přijde tolik věcí taaaak lákavých a mám pocit, že je zkrátka všechny musím vyzkoušet. No a protože jsem se poslední dobou zase neudržela a něco ulovila, ráda bych se o tom s Vámi podělila a dala Vám tak nové typy jak vyprázdnit peněženku na zdravé a chutné věcičky.

První věcí jsou všemožné raw tyčinky, které si beru většinou s sebou na svačinu. Jsou malé a skladné, takže se všude vejdou a navíc Vás zasytí na celé odpoledne.
Miluji oříšky a hořkou čokoládu. Takže tohle spojení proměněné na balíček mandlí v hořké čoko z Delmartu je pro mě prostě nej...


U tohohle kouzelného spojení ještě zůstaneme - mám tu totiž raw hořkou čokoládu s kešu. Ňam!
Moje mamka taky nedávno narazila na tenhle úžasný kokosový nápoj, který prostě nemá chybu. Často si ho dělám, když mě honí mlsná, krásně mi spraví chuť. :))

Marks and Spencer a jejich oříšky už jsou moje klasika. Jen ta cena by nemusela být pořád vyšší a vyšší... :/

A celý článek zakončíme opět čokoládově. Tentokrát tu mám další raw dobrůtku a to banány v hořké čokoládě.Taky tak strašně rádi nakupujete tyhle zdravé pochutinky? :))

6 komentářů:

 1. Mňam, všechno vypadá hodně lákavě. Budu už muset vyzkoušet nějakou tu raw tyčinku, hrozně mě totiž zajímá, jak dokáže zasytit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ani nevím, co bych si nejradši dala dřív :D Samé zdravé a chutné věci :)

  Na mém blogu právě probíhá giveaway, budu ráda, když se zúčastníš :)
  Giveaway

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Mňaaaaaam, všechny tyhle mňamky bych si teď dala!!!!! ♥ ♥ ♥ :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když teď ten článek vidím zpětně, tak já taky :D

   Vymazat

Líbil se Vám článek? Chcete se k němu vyjádřit? Budu moc ráda za každý Váš komentář. :)