středa 16. srpna 2017

Dva nejúžasnější holčičí dny ❤️

Co si budeme povídat - jednou za čas člověk prostě chce vypnout od všech povinností a někam vyrazit. A s kým jiným, než s nejlepší kamarádkou. My se s J. rozhodly zpříjemnit si zbytek prázdnin, které mimochodem utíkají nejak šíleně rychle, a udělaly si dva dny jenom pro sebe. A já vám samozřejmě všechno dokumentovala, tak na to jdeme mrknout!


V pondělí jsme po obědě poseděly na kafi a potom hned vyrazily do kina. Odpoledne bylo nádherné, sluníčko svítilo o sto šest, a tak jsme šly na procházku, kterou jsme vedly kolem Herbivore a s acai bowl to go jsme to nakonec zakotvily na Náplavce. Navečer jsme prošly obchody a pak jsme plánovaly čajovnu, ale nakonec jsme skončily v Cafefinu a ochutnaly všemi chválený avokádový toast. A ano, obě jsme se přidaly do skupiny nadšenců, lepší jsem snad nejedla a byla jsem totálně vedle z nejlepší kombinace avokáda spolu se sladkým granátovým jablkem... No a místo s plánovaným drinkem v Cobře jsme skončily vyřízené s vínem v posteli. :DD
V úterý ráno jsme se vzbudily, udělaly si snídani a nadšeně se vydaly směr Lennonova zeď, kde jsme něco pofotily, pročetly si všechny ty citáty a prohlédly všemožné obrázky/grafity. Nechtělo se nám nikam si sedat a nic nedělat, a tak jsme se radši prošly po centru a kolem dvanácté pak zašly na salát do Delmartu. No a pak poslední frapuccino a kecání do tří odpoledne, než jsem se vydala domů a J. za ségrou. 

Víc takových dní, prosím! ❤️

12 komentářů:

 1. Jé, ty labutě! Já miluju krmení kachniček na přehradě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď? <3 Takhle u vody je to milionkrát lepší než se zavřít někam dovnitř :))

   Vymazat
 2. To byly naprosto ideálně strávené dny! :) ..a určitě jich v budoucnu bude ještě spousta :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkně zdokumentované :) určitě jste si to užily :)
  Hned bych taky strávila nějaké dva (minimálně) volné dny :)

  OdpovědětVymazat
 4. Super článok a pekné fotky :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. Musely jste si to pořádně užít! :) Moc hezké fotky, Ani! :) ♥︎
  THE WORLD BY MARIA

  OdpovědětVymazat
 6. Teď se ještě víc těším do Prahy!

  OdpovědětVymazat

Líbil se Vám článek? Chcete se k němu vyjádřit? Budu moc ráda za každý Váš komentář. :)