neděle 14. ledna 2018

Poohlédnutí se za víkendem - po 100 letech na hokeji!

Je neděle večer a to znamená jediné - pořádné poohlédnutí se za celým víkendem. A začneme hned pátkem!


Po škole jsem se totiž hned sešla s mojí nejmilejší Teal, která už mi tenhle týden odletí zase na delší dobu pryč. No a co vám budu povídat - kecaly jsme - kafíčkovaly - kecaly - čajíčkovaly,... Kdybych neslíbila bábince, že se u ní večer stavím, možná bychom tam seděly ještě teď. :DD


Teal mi navíc půjčila mé vysněné Milk and honey. No a zatímco mě na první pohled v knihkupectví před Vánocemi tak nezaujala, teď jsem se od ní nemohla odtrhnout a asi ji nutně ,,potřebuji'' mít doma.


V sobotu jsem měla celkem jasné plány, ale ty nakonec ztroskotaly a já měla tak špatnou náladu a byla naštvaná na celý svět, že jsem za celé dopoledne přelouskala půlku již zmíněné knížky a pak jsem šla běhat a cvičit jógu. A řeknu vám jediné - nikdy se mi neběželo líp, než když jsem byla naštvaná, já lámala rekordy... :DDD Odpoledne už ale bylo všechno lepší a já s bráchou a našima vyrazila na hokej. Dřív jsme jezdili hrozně moc, ale pak jsme nějak přestali. Když teď taťka přišel s lístkem a se slovy, že je na čase obnovit naši tradici, skákala jsem radostí do stropu. Hokej MI-LU-JU!!!


Dneska jsem většinu dne strávila nad učením a samozřejmě opět s běháním a jógou. #závislost :DD Taky jsem vám ale stihla dát dohromady pár mých beauty oblíbenců poslední doby:


Jedním z nich je tahle řasenka od L'orealu. Je vážně černočerná, nádherně odděluje řasy, dá se vrstvit, vůbec se nedrolí a díky jejímu perfektnímu kartáčku nemusím řešit, že bych někde ,,přetáhla''. Známe se při ranním spěchu, žejo... :DDV zimě také hrozně moc trpím na suché ruce, ale tenhle rok mi v bojování dost pomáhá krém od Naturalium. O téhle značce už jsem vám psala několikrát a mohla bych na ni pět ódy každý den. Super balení, výborné produkty no a ta vůně.... ,,To prostě chceš!'' :-POd léta už si také užívám svoji ,,šedou/stříbrnou'' barvu vlasů a jsem šťastná, že jsem konečně našla něco, s čím jsem sto pro spokojená. Udržet ale tyhle studené podtóny studenými, aniž by šly do žluta, je skoro nadlidský úkol. Moc mi s tím ale pomáhají fialové šampony. Dělají vážně zázraky, takže pokud máte stejný problém jako já,  moc doporučuji! :))No a co váš víkend? Měla jsem špatnou náladu jenom já, nebo byly nějaké erupce na Měsíci pro všechny? :DD

Pusu, Anička. ❤️

2 komentáře:

  1. Hokej mám moc ráda, ale nejraději mám mistrovství světa :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To je jasná věc, tam bych taky jela fandit hned! :P :DD

      Vymazat

Líbil se Vám článek? Chcete se k němu vyjádřit? Budu moc ráda za každý Váš komentář. :)