pátek 8. prosince 2017

Deník kavárenského povaleče #4 - Spižírna 1902

Ahoj!

Když jsem přemýšlela, o čem vám dneska budu psát, říkala jsem si, že už jsme se dlouho společně  nepodívali do nějaké kavárny. A to musíme napravit! Tentokrát bych ráda pár řádků věnovala Spižírně 1902, která momentálně vládne Instagramu. A možná právě všechny ty skvělé reakce na sociálních sítích způsobily, že jsem z celého místa zase tak úplně odvařená nebyla...Do Spižírny jsem zašla s mojí nejmilejší J. asi dva týdny zpátky. Byl pátek a my se chtěly konečně sejít i jinde než ve škole a pořádně všechno probrat, vždyť to znáte. Byly jsme v blízkosti Vinohradského divadla, a tak jsme se rozhodly jít právě sem. Když se mě pak večer mums ptala, jaké to tam bylo, řekla jsem jí asi tohle: ,,Obsluha milá, kafe docela dobrý, nic sladkého jsme neochutnaly, květovaná zeď byla boží, ale celkově to prostě nějak nebylo to pravé ořechové...'' Žádný problém jsem tam řešit nemusela, všechno u obsluhy bylo v pořádku, ale zkrátka jsem se v celém tom prostředí necítila tak úžasně a nebyla jsem ze všeho tak unešená. Samozřejmě je možné, že zrovna pro vás je tohle místo jedno z nejlepších, ale mě už tam podruhé nic táhnout nejspíše nebude. Za mě pořád vede Ema espresso bar a Cafefin. Ale o těch zase až příště...Byli jste ve Spižírně 1902? A spokojeni?

Pusu a hezký víkend!

Anička ❤️ 

4 komentáře:

 1. V této kavárně jsem nikdy nebyla, a ačkoliv trávím na Instagramu snad celý svůj život, nikdy jsem o ní ani neslyšela. No, tady je důkaz, že ne všechny přehypované věci vždy stojí za to. :)

  AESTHETICxKAT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? To na mě skáče poslední dobou snad každý den v nějakém příspěvku :D Jak jsem psala... Ne, že bych měla nějaký problém, ale čekala jsem od toho asi víc :)))

   Vymazat
 2. Já tuto kavárnu neznám, ale moc ráda mám mamacoffee v Karlíně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mama coffee je úžasné!! <3 V tom Karlínském jsem byla zrovna s mamčou a největší spokojenost :)

   Vymazat

Líbil se Vám článek? Chcete se k němu vyjádřit? Budu moc ráda za každý Váš komentář. :)