pátek 17. června 2016

Cestovatelský deníček - 1. díl

Ahoj!

Z minulého článku už víte, že jsem odjela na týden se třídou do západních Čech. Každý den jsme si neskutečně užili a proto není divu, že mám ve foťáku snad 300 fotek. :D Rozhodla jsem se proto fotoreport rozdělit do dvou částí - dnes se tedy podíváme na pondělí a úterý. ☺
V pondělí jsme náš výlet zahájili v Plzni. Čekala nás prohlídka pivovaru, kde jsme ochutnali slad - to bylo něco tak dobrého! :DD Taky jsme v celém objektu jezdili hrozně vtipným autobusem. Celou dobu jsme ale bojovali s teplotními rozdíly - chvíli místnost na bundu a svetr a o patro dál už jsme se pekli v tričku. Následovala věž (299 schodů) a ten nejúžasnější výhled. Čas před návštěvou katedrály jsme s holkama využily na prozkoumání místního raw vegan bistra - interiér a prostě všechno bez chybičky. Dala jsem si ledové kafe a bylo výborné, jen na mě celkem sladké. Nevynechali jsme ani OC Plaza, kde jsem si s J. dala ve Fruitissimu zmrzku (černý rybíz s acai a belgická čoko) a na cestu i UGO smoothie.
Úterý jsme zahájili prohlídkou tzv. Štoly č. 1, kde jsme dostali ty nejoranžovější helmy na světě. :D Pak už nás čekal výšlap na Klínovec a miliony km v nohách. Když jsme se tam celí zabahnění vyškrábali, vyšli jsme si dalších xxx schodů na věž a pak se vydali na nedaleko vzdálné rašeliniště (okruh cca 3 km). Večer v campu už to byl tradičně táborák, kytara, zpívání,... ☺Mějte se krásně a těšte se na pokračování naší cesty! :)))

10 komentářů:

 1. Mám ráda články z cestování a taky se budu těšit u druhýho dílu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Už i za ty dva dny jste toho stihli spoustu! :) Těším se na druhý díl :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsme teda stihli! Po tom týdnu jsem unavená jako snad nikdy v životě :D

   Vymazat
 3. No teda páni, tolik věcí :) Ale musím se přiznat, že mě jakožto labužníka zaujala samozřejmě nejvíce zmrzka :D Musím pak kouknout, jestli u nás taky nemají tu s acai, tu bych ráda ochutnala :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem taky nevěděla, že takovou příchuť dělají... Bylo to příjemné zjištění ;)

   Vymazat

Líbil se Vám článek? Chcete se k němu vyjádřit? Budu moc ráda za každý Váš komentář. :)